ANIMATORKI DLA DZIECI

SmilEvent oferuje Państwu również aktywną opiekę nad dziećmi w postaci animacji.

Nasze animatorki nie tylko wprowadzą Państwa pociechy w świat fantazji i zabawy, ale zapewnią profesjonalną opiekę w czasie imprez i eventów.
Związane jest to również z możliwością nie tylko skorzystania z programu animacyjnego, ale również opieką nad najmłodszymi dziećmi.

Największą zaletą skorzystania z oferty jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci w sposób aktywny, najmłodsi uczestnicy imprezy nie tylko poznają nowe zabawy, również nawiązują nowe relacje z innymi uczestnikami wspólnej rozrywki.

Jednym z celów a zarazem pozytywnym aspektem skorzystania z tej oferty jest możliwość swobodnej rozmowy czy też zabawy w gronie rodziny i znajomych, podczas kiedy dzieci mają zapewnioną profesjonalną opiekę.

Prowadzone animacje dla dzieci związane są z rodzajem imprezy/eventu w jakim uczestniczą najmłodsi. Na życzenie klienta animator przeprowadzać może imprezę w konkretnym kręgu tematycznym. Zabawy i zajęcia dla dzieci często również uzależnione są od chęci i motywacji dzieci do poszczególnych działań. Dopasujemy wówczas zakres zabaw do uczestników.

W programie animacji znajdą państwo takie atrakcje jak: malowanie twarzy farbami antyalergicznymi, wykonywanie wspólnie z dziećmi zwierząt z kolorowych baloników, tańce animacyjne, zabawy grupowe, konkursy i wiele innych.


+ 48 794 547 006 Kamil
+ 48 662 338 533 Łukasz
kontakt@smilevent.pl
Event Managment
Galeria
Kontakt

Oferta:
DJ / WODZIREJ
KONFERANSJER / PREZENTER
FOTOBUDKA
MOBILNY BAR / BARMANI
ANIMATORKI DLA DZIECI
HOSTESSY / FORDANSERKI
Social Media:
smilevent.polska
smilevent.polska