DJ / WODZIREJ

Prowadzeniem imprez zajmuję się od 2008 roku.

Pierwsze doświadczenie zdobywałem jeszcze będąc uczniem szkoły średniej podczas dorywczej pracy na festynach i weekendowych imprezach jako akustyk, tam od podstaw nauczyłem się obsługi sprzętu estradowego. Pewnego razu zaproponowano mi poprowadzenie dyskoteki na jednej z podmiejskich świetlic i tak zaczęła się moja przygoda. Poczułem niesamowitą adrenalinę i ogrom pozytywnych emocji, wiedziałem, że to właśnie praca z ludźmi, muzyką i mikrofonem daję mi największą satysfakcję. W swoim portfolio mam wiele uroczystości rodzinnych, wesel, jubileuszy i innych imprez okolicznościowych, które zrealizowałem z powodzeniem.

Doświadczenie sceniczne, otwartość, swobodny kontakt z publiką oraz dobre wyczucie rytmu i muzyki tanecznej, które towarzyszy mi od najmłodszych lat ma swoje odzwierciedlenie w empatii jaką darzą mnie goście, co również jest moją mocną stroną. W 2014 roku po występach w kilku stacjach telewizyjnych nagrałem swój pierwszy singiel i wtedy zrozumiałem, że jest to ścieżka zawodowa, którą chce podążać.

Od tamtej pory wiem, że to mój styl życia, którym dzielę się ze wszystkimi.
Prowadzenie imprez to nie tylko „puszczanie muzyki” czy „czytanie z kartki” jest to szereg czynności, sił całego zespołu i środków połączonych ze sobą w jedną całość, dlatego więc usługi dj-sko/wodzirejskie dostosowujemy indywidualnie do upodobań i wymagań klienta.

Uważamy, że kluczem do doskonale przeprowadzonej imprezy jest rozmowa i wstępny wywiad z klientem, na jego podstawie układamy scenariusz imprezy, który idealnie komponuje się z Twoimi wymaganiami i wizją wieczoru. W celu realizacji imprezy na jak najwyższym poziomie swoje usługi dostosowujemy do miejsca zamieszkania zainteresowanego.
+ 48 794 547 006 Kamil
+ 48 662 338 533 Łukasz
kontakt@smilevent.pl
Event Managment
Galeria
Kontakt

Oferta:
DJ / WODZIREJ
KONFERANSJER / PREZENTER
FOTOBUDKA
MOBILNY BAR / BARMANI
ANIMATORKI DLA DZIECI
HOSTESSY / FORDANSERKI
Social Media:
smilevent.polska
smilevent.polska