EVENT MANAGMENT


Fundamentem każdego udanego wydarzenia muzycznego jest solidnie i drobiazgowo przygotowany projekt.

Czym zajmuje się event management?
Najczęściej event managerowie zarządzają projektem według schematu. Opierając się na doświadczeniu nasza firma oferuje państwu wsparcie logistyczne, które w praktyce oznacza uniknięcie podstawowych błędów i niepowiedzeń w organizacji wydarzenia.

Teoria zarządzania a realia realizacji?
Wiedza, którą posiada manager w zakresie zarządzania projektem jest ważna, natomiast najistotniejszym elementem jest działanie praktyczne. Manager jest "kapitanem statku nazwanego sukcesem udanego wydarzenia", to właśnie on przydziela najważniejsze zadania członkom zespołu, koordynuje ich pracę, dba o poprawną komunikację załogi, która pod jego czujnym okiem realizuje projekt według wytycznych. Efektem dobrej organizacji jest powodzenie eventu.

SmilEvent specjalizuje się w event managemencie koncertów i gal masowych, wydarzeń muzycznych w klubach, eventach plenerowych lub na imprezach firmowych i prywatnych. Nasz zespół posiada szeroki wachlarz źródeł, jesteśmy w stanie zorganizować festiwal z udziałem topowych zespołów w kraju (starannie dbając o państwa budżet) Udzielamy cennych wskazówek oraz pomagamy w skutecznej promocji wydarzenia.
+ 48 794 547 006 Kamil
+ 48 662 338 533 Łukasz
kontakt@smilevent.pl
Event Managment
Galeria
Kontakt

Oferta:
DJ / WODZIREJ
KONFERANSJER / PREZENTER
FOTOBUDKA
MOBILNY BAR / BARMANI
ANIMATORKI DLA DZIECI
HOSTESSY / FORDANSERKI
Social Media:
smilevent.polska
smilevent.polska