KONFERANSJER / PREZENTER

Profesjonalny konferansjer jest gwarantem udanej imprezy. My to wiemy i na tym opieramy swoje powodzenie, dbamy o to by konferansjer doskonale wyczuł atmosferę i świetnie bawił Publiczność.

Od najmłodszych lat z łatwością nawiązuje nowe kontakty i interakcje z ludźmi. W każdej znajomości widzę potencjał. Na koncie mam poprowadzone w roli konferansjera eventy firmowe, festiwale i happeningi w wielu miastach Polski oraz gale disco polo dla wielotysięcznych widowni.

W swojej pracy jako konferansjer na wielu imprezach z dużą publicznością starałem się znaleźć wspólny, adekwatny do eventu język. Uważam, że pełnienie tej funkcji wymaga kreatywności, refleksyjności a przede wszystkim otwartości na ludzi oraz na nieoczekiwane, spontaniczne sytuacje podczas imprez z jakimi konferansjer niejednokrotnie ma do czynienia.
Udany event uzależniony jest od wcześniejszego i rzetelnego przygotowania się konferansjera do wydarzenia. Gromadzimy wówczas wiele niezbędnych informacji, a w scenariuszu uwzględniamy najdrobniejsze szczegóły istotne dla organizatora.

Niezależnie od okoliczności, jubileuszy, gal, akcji promocyjnych, urodzin czy po prostu myśli przewodniej eventu,stworzymy charakterystyczny, magiczny i niepowtarzalny klimat Twojej imprezy.

Osoby zainteresowane współpracą z SmilEvent zachęcamy do złożenia propozycji ewentualnej współpracy.
+ 48 794 547 006 Kamil
+ 48 662 338 533 Łukasz
kontakt@smilevent.pl
Event Managment
Galeria
Kontakt

Oferta:
DJ / WODZIREJ
KONFERANSJER / PREZENTER
FOTOBUDKA
MOBILNY BAR / BARMANI
ANIMATORKI DLA DZIECI
HOSTESSY / FORDANSERKI
Social Media:
smilevent.polska
smilevent.polska